Дніпрянська школа: Лине слава козацька із далеких віків

13 жовтня  у Дніпрянській школі було проведено загальношкільне свято «Доти буде Україна, поки будуть козаки». Підготувала і провела його педагог-організатор Олена Храпанова з учнями 4 класів. dscn1738На  захід зібралися усі учні початкової школи, батьки та вчителі. В цей день завітали на свято шановні гості: депутат Новокаховської міської ради  Сергій Хоменко, волонтер  Олег Мішутін, методист відділу освіти  Наталя Будняк.

Зібрались усі в стінах рідної школи з однією метою, щоб перегорнути одну із найважливіших сторінок історії України – козацьку добу. Адже все навколишнє – це наслідок минулих подій, а в тому, що відбувається сьогодні, народжується майбутнє. Діти здійснили цікаву подорож до наших прадідів, запорізьких козаків і збагатили свої знання про таке неповторне та легендарне явище, як Запорізька Січ.

На святі лунали чудові пісні, звучали зворушливі вірші у виконанні учнів школи. Хвилини радості подарував усім присутнім виступ танцювального колективу «Перлина» Дніпрянського будинку культури, керівником якого є Світлана Тішина.dscn1749dscn1757

Для хлопчиків 4 класу були проведені змагання,  в яких вони продемонстрували свої знання з історії козацтва, а також сильний характер і найкращі фізичні якості. Змагання було проведено між двома куренями «»Козацька шабля» та «Козацька воля». Вони взяли участь у таких конкурсах: «Як козаки через річку переправлялися», «Збий ворога», «Пообідаємо», «Бій півнів», «Найсильніший духом» та «Найспритніший отаман». Майбутні козаки довели, що вони є справжніми нащадками славного козацького роду, що у їхніх жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.

У цей славний День козацтва,  День захисника України учні, вчителі, батьки Дніпрянської школи зробили надзвичайно добру справу, адже вони долучилися до акції «Допоможи воїну», яку організували члени учнівського самоврядування на чолі із Зоряною Остапець.  Завдяки їм було зібрано продукти харчування, засоби гігієни, написано листи та складено вірші нашим справжнім захисникам України, які сьогодні захищають нашу рідну землю від ворога на сході країни. dscn1762Всі  гостинці та найщиріші слова вдячності воїнам АТО передасть волонтер Олег Мішутін,  з яким ми уже співпрацюємо не один рік. Нехай захисники миру і незалежності України знають, що ми їх любимо, поважаємо, допомагаємо і головне – чекаємо їх живими та неушкодженими до рідних домівок.

На завершення хочеться сказати такі слова-побажання:

Усім зичим літ багато

На добро і згоду.

Хай не буде переводу

Козацькому роду.

 Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи Дніпрянської ЗОШ