Лише жіночі невдоволення

Прокопенко-1

Щодня до нас звертаються люди незалежно від віку, статі, освіти, соціального статусу та займаної посади, оскільки протягом життя всі ми є споживачами товарів і послуг, та нажаль, не завжди якісних.

Ми провели моніторинг звернень і приємно здивувались, адже на долю жіночих образ приходить 54% загальної кількості скарг. І хоча питання споживачі жіночої статі ставлять різноманітні, сьогодні ми надамо поради суто жіночої теми:

  • В мене не дуже густе волосся, тому вирішила зробити хімічну   завивку та пофарбувати волосся. Наступного дня вся завивка розпалась, наче не було. Перукар відмовила у поверненні грошей, мотивуючи, що послуга була надана належним чином. Розсудіть хто з нас правий?

При перевірці виявлено, що препарати, які застосовувала перукар з діючим терміном придатності та надійшли з відповідним посвідченням якості. Як з’ясувалось споживач напередодні закінчила лікувальний період, протягом якого приймала значну кількість ліків, але не попередила про це в перукарні. Слід знати, що хімічні препарати ( в нашому випадку ліки) довго виводяться з організму та можуть стати причиною «неслухняності» волосся, а іноді ламкості і навіть випадання.

  • Придбала взуття на підборах, оздоблені стразами. Лише раз взула, але  виявила, що втратила деякі з камінців,  в магазині відмовили замінити товар і гроші не повертають, чому?

Стрази відносяться до оздоблювальної фурнітури, продавець зобов’язаний усунути недолік за власний рахунок, але споживач повинен надати елементи оздоблення (придбати за власний рахунок, знайти втрачені), адже фурнітура (крім замків-блискавок) не впливає на основні властивості взуття, тому не підлягає гарантійній заміні.

  • Подарував дружині квіти (рози), наступного дня вони зав’яли, в деяких голівки взагалі відпали. Чи маю право пред’явити претензію продавцю? 

Перевіряти якість квітів необхідно під час вибору. Як правило не свіжі рози для розпродажу загортають кожен бутон в окрему гарну плівку, що надає квітці особливу привабливість, але не на довго. Також в павільйоні в вазони з квітами додають відповідний хімічний розчин, який подовжує іх зберігання, але в домашніх умовах ми ставимо букет в звичайну воду, не володіючи хитрощами зберігання. Ще багато треба знати як обирати та зберігати найкращий знак уваги для жінок. Квіти не повертаються .

Милі чарівні жінки! Вітаємо всіх зі святом весни, краси і любові! Бажаємо казкового настрою, ласкавих та міцних чоловічих обіймів, букетів духмяних квітів і головне міцного здоров’я, добробуту та затишку у ваших оселях. Будьте завжди гарними, лагідними, коханими.

Інспекція ІЗПС Антоніна Прокопенко