«Лісова Казка» у школі №6

IMG_0350

22 квітня 2016 року у ЗОШ №6 (директор Гайсенюк Л.М.) відбулося свято  до Міжнародного дня Землі «Лісова казка». Підготували та провели цей захід разом з учнями 3-х класів вчителі: Поволоцька С.В., Литвиненко В.Г. та Немчинова Л.М.

Сповідувати любов до рідної землі можна по-різному. Але найважливіше – привити людині ще у юному віці бережливе ставлення до довкілля.

Яскравою презентацією планети Земля і її руйнацією через екологічні забруднення,через втручання в живу природу людини розпочався захід. Лунала пісня «Рідна моя земля» та демонструвались загальношкільні справи з прибирання та догляду за пришкільною ділянкою,парковою зоною, береговою лінією Дніпра,де учні завзято працювали,допомагаючи природі звільнитися від бруду залишеному іншими людьми. Це все в реальному житті,а от у казці…

IMG_0363

У казковий дитячий світ вигадок і фантазій на лісову галявину завітали підлітки – бешкетники і, не соромлячись ногами наввипередки наводили безлад та розкидали бруд. Та ось з `являється відомий персонаж – Баба Яга. Вона швидко вгамовує бешкетників, приборкує їх і змушує  навести скрізь лад. Спочатку зі страху,а потім соромлячись діти починають розуміти неправильність своїх вчинків, бо до них промовляє лісовий дух,Лісовичок. Малі актори відповідально поставились до своїх ролей. І відбулося справжнє переродження душ і розуміння необхідності збереження і захисту природи. Цікавою була ще й інсценівка про їстівні та отруйні гриби. Діти разом з батьками підготували яскраві та цікаві костюми різних грибів.

Свято вдалося, запам’яталось. Тож, сподіваємось, що наші діти збережуть природу для нащадків!

IMG_0374