Лист від вдячних батьків учнів 7-ї школи

На адресу нашого видання надійшов лист від батьків 7-ї школи, яка знаходиться в Таврійську. Батьківський колектив висловлює вдячність за ремонт освітнього закладу, який був виконаний цього року. Наводимо текст звернення.P9025457 “Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.
Це добре розуміє міський голова Новокаховської міської ради Володимир Коваленко. Свідченням цього стала реальна допомога загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 7: капітальний ремонт покрівлі, заміна 11 вікон на металопластикові, зміцнення фундамента. Усі ці роботи були оперативно виконані за кошти міського бюджету фірмою «Херсоноблагробуд», яку очолює Анатолій Подофа . Його працівники не припиняли роботу навіть у вихідні, щоб навчальний рік для школярів розпочався вчасно. Завдяки усім цим змінам наша школа перетворилася на затишну домівку.
Шановний Володимир Іванович!
Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 щиро вдячні Вам за надану допомогу в підготовці закладу до початку нового навчального року.
Володимире Івановичу, ми раді, що у Вашому обличчі знайшли чуйну, небайдужу людину, мудрого та досвідченого керівника, майстра своєї справи, який , незважаючи на нелегкий час, дає можливість педагогам плідно працювати, а учням відчувати себе потрібними рідній школі та місту.
Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію дітям, які потребують небайдужого повсякденного піклування і уваги.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю, нашого міста”.FN0Bl6u2CQQ P9025455 zSGhZnMY-pU

Батьківська громадкість ЗОШ №7.