Листи новокаховських школярів зворушили військових в зоні АТО

Жителі Нової Каховки, зокрема й найменші, не забувають про те, що нині наш спокій та мир обороняють мужні захисники на східних теренах. Звичайно, це чиїсь тата, брати, чоловіки. І їм дуже й дуже не вистачає родинного тепла, затишку, дитячих обіймів.  Аби підтримати їх, підбадьорити, час від часу на схід вирушають делегації волонтерів, які передають необхідну допомогу, про яку прохають військові. І дуже часто серед цих пакунків, певно, найдорожчі послання – листи та малюнки, які  наче випромінюють дитячі посмішки, а ще – вселяють віру та надію на краще.

Днями таку посилку отримав Павло Чеканников, випускник школи №3. Написані учнями листи й малюнки дуже потішили та зворушили до глибини душі як Павла, так і його побратимів.  Особливо розчулив військових   лист від  Катерини  Гречки з 4-Б, яка передала разом зі своїм посланням ще й шоколадні смаколики.

Своїми емоціями Павло поділився на сторінці у Фейсбук. Ось що він написав:

«В такий зимовий ранок, як сьогодні, коли все навкруги вкрито снігом, і хлопці, вдивляючись у білу далечінь, сумують за теплом рідної оселі, дуже приємно згадати, що нас підтримують не тільки дорослі, але й маленькі громадяни України.
Особливо радісно, коли це учні наших рідних шкіл.
Любі діти та вчителі школи 3 Нової Каховки! Ми вам дуже вдячні за вашу увагу, ваші малюнки та щирі побажання! Кожен ваш лист до нас – це крок шляхом перемоги! Це те тепло, яке здатне зігріти солдата… Навіть у такий зимовий ранок, як сьогодні…
Слава Україні!
25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада.
P.S. Окрема подяка маленькому Сонечку, Гречка Катерина, за солодкий подарунок)))».