Літератори Нової Каховки ініціюють створення громадської організації

В рамках проведення міського конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути днями  в літературно-меморіальному музеї поета відбулось засідання круглого столу «Я тут не в пеклі, я в раю, у найдивнішому з раїв», присвячене початку проведення конкурсу.20150703-002

Про це “НК онлайн” розповіла директор музею Тетяна Лупашко.
У музеї зібрались літератори міста: аматори і професіонали. Директор музею  ознайомила присутніх з критеріями оцінювання конкурсних творів і умовами визначення переможців у двох номінаціях: «Поезія» та «Проза». Вона повідомила, що на здобуття премії у номінації «Поезія» вже  зареєстровано 12 учасників, а в номінації «Проза» – 5. Майже всі надані твори пройшли конкурсний відбір згідно Положення про літературну премію імені А.П. Бахути.
Літератори внесли свої пропозиції щодо подальшої роботи в цьому напрямку. Було запропоновано створити громадське об’єднання літераторів, скласти його статут та зареєструвати у відповідному державному органі з метою отримання благодійних коштів від спонсорів на щорічний друк нових художніх творів місцевих авторів та започаткувати випуск літературного журналу. Присутні підтримали надані пропозиції і доручили скласти проект статуту А. Португальському, Д. Кириченку та Л. Шевель.

20150703-001