Літературний захід в ЗОШ №10: «Зоря, невидима для людства»

Куди б нас доля не носила,

Куди б нас пошук не завів,

Якась незрима  чиста сила

Нас повертає в дім батьків

А.Бахута

20 квітня 2018 року в шкільній бібліотеці ЗЗСО І-ІІІ ст.№10 (директор Коткіна Т.В) відбулася зустріч з директором літературно – меморіального музею  імені  А.П.Бахути  Лупашко Т.В. та наглядачем музею Поляковою Н.В.

На заході були присутні учні 5-Б класу (класний керівник Гульченко С.В.) та учні 6-А, 6-Б, 4-Г, 4-В класів  з  вчителем музичного мистецтва Бадрізловою Ж.А.

Працівники музею  розповіли учням  про дитячі роки Анатолія Бахути,  захоплення малюванням, показали портрети батьків, дружні шаржі  та автопортрети поета, які зберігаються в музеї. Про те як він самотужки навчився грати на мандоліні й  грав у шкільному оркестрі, а  потім брав активну участь в армійській художній самодіяльності.

З задоволенням  діти послухали поезію та розповідь  про його журналістську діяльність, переглянули відеофільм про життя і творчість А.П.Бахути.

Тетяна Володимирівна ознайомила з книгами поета: «Дань», «Сталеві бризки», «Дотик до чуда». Дізнались, про велику  спадщину  Анатолія Павловича – понад 4 тисяч творів. Лунали філософські і ліричні вірші,поеми, байки, казки, гуморески,  ціла низка афоризмів – усе це стало національним надбанням українського народу.

Бібліотекар школи К.В.Ємельянова