Літній табір новокаховської школи №1 «Сонечко» зустрічає дітлахів

Найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час.

Таким чином вже з 29 травня в ЗОШ №1 (директор Олена Зуйко) працює пришкільний табір «Сонечко», який зібрав учнів початкової школи у веселу шкільну родину. 30 травня відбулося  урочисте відкриття табору. Чотири загони – «Калина», «Смайл», «Сонечко», «Форсаж» – об’єднали 91 вихованця, які із захопленням взяли участь у розважальних іграх-конкурсах.

Різномаїття музичних, вокальних та танцювальних номерів дозволили створити неповторність святкового настрою та гарних емоцій. Як і годиться до свята, окрім гарних привітань та побажань, у цей день діти отримали й чудові подарунки.

Як повідомила старший вихователь табору Л. Жалдибіна, попереду на малечу чекає безліч цікавих походів, конкурсів, розваг. Вихователі табору «Сонечко» зроблять все, щоб відпочинок дітей став незабутнім.