Літо, чим порадуєш? Прогнози синоптиків

За два дні на календарі довоочікуване  літо. Чим же воно нас порадує?

За повідомленнями синоптиків, у  червні 2017 року, як і завжди, буде несподіванною і мінливою. Температури будуть коливатися з боку в бік практично весь місяць: наприклад, в десятих числах очікується різке похолодання, причому спад температури буде супроводжуватися дощем, а до двадцятих чисел стовпчик термометра знову перевалить за позначку 30 градусів Цельсія. Так що метеозалежним доведеться зовсім не солодко.

Погода в липні 2017 року виявиться канонічно літньою: цей місяць, як і завжди, буде спекотним і палючим. Спека триватиме весь місяць. Дощів теж не чекайте, цілюща волога не порадує вас і не дасть зробити перепочинок. Стовпчик термометра злетить до небес: він буде набагато вище 35 градусів Цельсія. “Якщо у вас немає кондиціонера, постарайтеся встановити його до наступного літа. Він вам дуже і дуже стане в нагоді”, –  радять людям, які важко переносять спеку.

Прогноз погоди в серпні 2017 року в порівнянні з іншими місяцями трохи зміниться. Цей місяць зазвичай передує осені і радує скороминущою прохолодою і рідкісними дощами. Але спочатку не чекайте пощади. Липень так розбушується у свій час, що ще приблизно третю частину серпня — аж до 10-ого числа — буде встановлювати свої порядки: нестерпна спека і повна відсутність навіть натяків на дощ.

Ну, а Херсонський ОЦГМ на найближчі дні дає нам наступні дані:

 31 травня

Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 13-18° тепла, вдень 24-29° тепла.

  1 червня

Мінлива хмарність. Вночі невеликий короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 13-18° тепла, вдень 22-27° тепла.

 2 червня

Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер північно-західний 3-8 м/с. Температура повітря вночі 13-18° тепла, вдень 23-28° тепла.

3 червня

Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер північно-західний 3-8 м/с. Температура повітря вночі  11-16° тепла, вдень 22-27° тепла.

За матеріалами “Сильна Україна”