Літо додає роботи і не тільки комунальникам Нової Каховки

Сьогодні, 11 червня, відбулася мала апаратна нарада, участь у якій взяли керівники міських комунальних підприємств, управлінь, відділів виконкому.

Міський голова Володимир Коваленко акцентував увагу присутніх на формуванні шкільного середовища у місті, роботі лікарні, також звернув увагу на інвентаризацію споруд, що знаходяться на стадіоні «Енергія». Наприкінці серпня у нашому місті буде проводитися чемпіонат України з футболу, тому така робота буде доречною.

Також він дав доручення спеціалістам виконкому вивчити проблеми і потреби особового складу 57-ї окремої мото-піхотної бригади, що буде дислокуватися у Новій Каховці. Припускається, що при необхідності колишній дитсадок «Орлятко» може буде задіяний у освітній програмі для дітей військових.

Окремо міський очільник зупинився на питаннях благоустрою набережної, вулиць міста і зокрема зупинки, що біля стадіону, яка потребує захисту від сонця. Окрім цього, він дав доручення директору водоканалу Валерію Радованцю скласти карту аварійних люків і відповідно план їхньої заміни чи виконання аварійних робіт.

До того ж обговорювалися питання будівництва ЦНАПу, ремонту вул. Дружби, надання субсидій, можливого обладнання на місці колишнього «Небіт Дагу» автопарковки.

Також міський голова висунув пропозицію зав’язати побратимські стосунки з містом Дрогобич, що знаходиться на Львівщині поблизу відомого курортного Трускавця.