Ліцеїсти Нової Каховки беруть участь у міжрегіональному проекті “ПрофіКемп”

Як ми вже інформували, днями у Новій Каховці стартував міжрегіональний партнерський проект краєзнавчо-туристичного спрямування «ПрофіКемп», ініційований   обласною бібліотекою  для дітей імені Дніпрової Чайки та  Херсонським обласним центром зайнятості.

Нагадаємо,   проект має на меті: поглиблене вивчення школярами рідного краю, його унікальних природних та культурно-історичних пам’яток; сприяння вихованню в учнівської молоді патріотизму, бажання працювати на благо своєї Батьківщини; популяризація серед учнів професій туристично-рекреаційного спрямування; сприяння ефективній зайнятості молоді, успішній побудові майбутньої професійної кар’єри.

Цього року почесну та відповідальну роль представляти Нову Каховку було доручено міському  техніко-економічному ліцею. 10 учнів будуть працювати разом с кураторами: Карпенко В.І., представником дитячо-юнацької бібліотеки, Масюткіною К.С., представником міського центру зайнятості та соціально-психологічною службою ліцею – Хаврієнко О.Б. та Власенко К.В.

Наша команда  визначить привабливі туристичні об’єкти, розробить екскурсійні маршрути, організує літню експедицію у визначні місця міста, виготовить унікальну сувенірну продукцію. Відвідування та вивчення краю буде супроводжуватись фотографуванням та відео-зйомкою, котрі в підсумку покладуть початок укладанню туристичного путівника у формі веб-сторінки, а також веб-каналу. Тож бажаємо успіхів і плідної праці   команді новокаховських ліцеїстів!