Логопеди Нової Каховки вчаться застосовувати нову технологію роботи ЛЕПБУК

29 листопада 2018 року  в ДНЗ яслах-садку №15 (завідувач Авєріна Н.М.) було проведено майстер-клас  за темою: «Інноваційна технологія ЛЕПБУК у роботі з дошкільниками  з вадами мови».  В засіданні  прийняли активну  участь вчителі-логопеди та вихователі дошкільних закладів міста.

Вчителі-логопеди  Жиганова Л.М.,Волошина В.А. ознайомили присутніх  з  інноваційною технологією лепбук,  показали  її можливості в подоланні мовних порушень у дітей – логопатів, змогу швидкого  та  ненав’язливого  запам’ятовування  інформації. Презентували  різновиди  інтерактивних папок та  міні-книг, як вид спільної діяльності дітей і дорослих, їх значення для розвитку дітей.

В практичній частині педагоги міста  створювали макети лепбуків та наповнювали їх кишеньки і віконця вкладками і рухомими деталями, матеріалами за певною тематикою.

Наша довідка: Лепбук – (з англійської «наколінна книга»: «lap» — коліна, «book» — книга) —це інтерактивна тематична тека, саморобна паперова книжечка з кишеньками, дверцятами, віконцями, рухливими деталями, які можна діставати, перекладати, складати на свій розсуд. Прикінцевий етап самостійної дослідницької роботи учня / учениці, студента / студентки. Такий вид діяльності допоможе поглибити, закріпити й систематизувати інформацію, а розглядання теки в подальшому дозволить швидко освіжити в пам’яті необхідний матеріал.