Львівський квартет «Тенорз Бельканто» привітав новокаховчан з Днем незалежності

IMG_3361

Урочисті заходи, присвячені Дню незалежності України, завершились святковим концертом від львівського квартету тенорів «Тенорз Бельканто». До скаду цього колективу входять професійні виконавці з вищою музичною освітою:  Василь Понайда — соліст Львівської обласної філармонії, тенор, Роман Трохимук — соліст Львівського національного театру опери та балету, володар Гран-прі конкурсу ім. С. Крушельницької, тенор, Тарас Глова — студент випускного курсу Національної музичної академії ім. М. Лисенка (Львів), тенор, і Роман Антонюк — соліст Державної чоловічої капели ім. Л. Ревуцького (Київ), баритон.

Колектив заснований у 2007 році. І вже встиг виступити у відомих концертних залах України та Європи. Так, учасники квартету Tenors Bel’canto гастролювали в Польщі, Румунії, Чехії,Болгарії, Македонії, Бельгії, Нідерландах, Німеччині, Великобританії, Іспанії, Франції, Угорщині, Австрії, Швейцарії, Італії, Північній Кореї, Боснії і Герцеговині.

IMG_3364

У концертній програмі в Новій Каховці, для публіки звучали як світові популярні хіти, так і найкращі українські пісні та шедеври оперної музики. Новокаховчани та гості міста були приємно здивовані виступом цього професійного квартету на міській площі. Після кожної композиції площа вибухала бурхливими оплесками та вигуками «на біс». В свою чергу виконавці також зазначили, що Нова Каховка приємно вразила їх своїм теплим прийомом та щирістю.

На згадку про відвідини нашого міста, міський голова Володимир Коваленко презентував співакам коньяки ДМК «Таврія» та велетенський кавун.

IMG_3369 IMG_3371 IMG_3389 IMG_3398 IMG_3420 IMG_3421 IMG_3424 IMG_3427 IMG_3441