Любов до Батьківщини починається з родини

100_8784

Уже традиційним стає конкурс-виставка  дитячого патріотичного малюнка в ЗОШ №10 І-ІІІ ст.. Новокаховської міської ради, який запровадила психолог школи Одальчук Ю.В.  В цьому навчальному році виставка має назву  «Батьківщини починається з родини» і присвячена  Дню Сім`ї  і Дню Матері.

Що таке Батьківщина? Під віконцем калина,
Тиха казка бабусі, ніжна пісня матусі,
Дужі руки у тата, під тополями хата,
Під вербою криниця, в чистим полі пшениця..

Україну називають матір’ю. Батьківщина, як і мама – одна єдина, найрідніша. Вона для людини як два крила птахи, що дані для польоту. Батьківщина починається із мами, її колискової. Батьківщина – це і тато, його дужі руки, готові завжди підтримати, його мудрі слова, які нам завжди потрібні в житті. Батьківщина – це наші бабусі і дідусі, які ніжать і пестять нас. Отже, Батьківщина починається з родини від батьківської хати. Дорослі повинні пам’ятати, що якщо вони щиро люблять свій рідний край і демонструють цю любов своїм дітям, тоді їхні діти теж будуть сильно любити Батьківщину, а патріотизм не буде для них порожнім поняттям.

IMG_8160

Необхідно постійно показувати дітям привабливі сторони любові до рідних місць і навколишнього середовища. Ось тоді можна цілком бути впевненим у тому, що їхні діти стануть гідними громадянами свої рідної Батьківщини. Важливо пам’ятати, що патріотизм є вираженням єдиних почуттів громадян країни у формі національної гордості, а також у вигляді шанобливого ставлення до інших народів.

100_8764

До виставки були  залучені і батьки учнів початкових класів. Найактивнішими були батьки 1 – Б класу (класний керівник Шальнова Н.П.) і 1 – В класу (класний керівник Індучна Л.В). Велика подяка і учням, і батькам за участь в конкурсі, і всім тим, хто надавав допомогу в оформлені виставки – вона  радує око і зігріває душу всіх учасників навчально-виховного процесу.  Яскраві і позитивні малюнки дають надію всім нам на світле, тепле і радісне майбутнє!

Психолог школи Одальчук Юлія Володимирівна