Любов до природи змалечку

В яслах-садку №1 «Дюймовочка» (завідувач І.Матвієнко) за участі НКМГЕО «МАМА-86 відбулася еколого-музична розвага «Дошкільнята рятують планету», яку організували працівники дошкільного закладу О.Стуканова, К.Яржемська, С.Чорний, І.Іхно, І.Цуркан.

Свої перші найяскравіші, незабутні враження людина отримує від чарівного світу природи, тож чим швидше душа дитини прилучається до природи, тим скоріше вона розвивається, стає свідомішою, чутливою, доброю, ніжною, допитливішою.

Основна мета заходу – подолання споживацького ставлення до природи та її ресурсів, шкідливість використання свинцю, поєднання раціонального і емоційного у взаємовідносинах людини з природою, що ґрунтується на принципах добра краси, розуму, свідомості й патріотизму.

Як розповіла вихователь-методист дитсадка О.Стуканова, дошкільнят чекали справжні пригоди екологічного спрямування. Вони розв’язували цікаві завдання, повторювали правила відпочинку і поводження на природі, «Екологічним потягом» мандрували різноманітними доріжками здоров’я, розповідали про шкідливість свинцю, висаджували дерева, співали та танцювали.

Активну участь у розвагах брали й батьки. Отримавши своє завдання вони цікаво та креативно очищували річку від бруду.

Такі заходи змушують замислитися кожну розумну людину про актуальність екологічного виховання, людину для якої важливі не тільки її власне життя, але й доля її дітей та онуків.