«Любисток» підкорив столицю

26 грудня у Києві пройшов ювілейний, 25-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Талановитий Я», в якому взяли участь вихованці хореографічного колективу народного танцю Будинку дитячої творчості «Любисток» під керівництвом Світлани Лiпки.

Плідна праця завжди приносить чудові плоди. За бездоганне виконання білоруського народного танцю «Скакуха» колектив отримав звання Лауреата першої премії. Це було надзвичайно хвилююче, адже юні новокаховчани відкривали фестиваль-конкурс. Незважаючи ні на що, здобули 1 місце!

Кожен з переможців отримав чудові подарунки, диплом та медаль, а скарбниця колективу поповнилася ще одним кубком. Також діти мали змогу помилуватися головною ялинкою країни, відчути святковий новорічний настрій великого міста, від якого вони були в захваті. За це хочеться подякувати батькам, які стали спонсорами поїздки та супроводжували дітей, та, в першу чергу, керівнику колективу С.В.Ліпцi за невтомну працю в підготовці переможців багатьох конкурсів. Бажаємо творчої наснаги, натхнення та міцного здоров’я! З перемогою, «Любисток»!