Новокаховчани! Будьте пильними: шахрайство процвітає!

Результат пошуку зображень за запитом "інтернет шахрайство"“НК онлайн” неодноразово звертало увагу своїх читачів на необачні випадки, які трапляються майже кожного дня з мешканцями нашого міста, і якими підло користуються шахраї.

За минулу добу до Новокаховського відділення поліції надійшло три звернення від новокаховчан, які постраждали від шахрайських дій невідомих їм осіб.

Так, Анатолій Р., 1963 року народження, звернувся до чергової частини поліції із заявою, що йому зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником служби охорони “Ощадбанку” і зловживаючи довірою випитала номер банківської картки заявника, після чого з неї зникли гроші в сумі 2000 грн.

Шановні читачі! Такі випадки трапляються майже щодня. Скажіть, будь ласка, скільки раз потрібно попереджувати, що банківські реквізити не підлягають розголошенню?!!! Чому ж ми віримо кожному пройдисвіту і довіряємо невідомим особам банківську таємницю?!!! Хіба прописні істини так важко запам’ятати? Не давайте, врешті решт, приводу шахраям знущатись над собою!

Інший розгалужений спосіб шахрайського заволодіння чужими коштами – це купівля речей через інтернет. Під приводом продажу товарів через мережу “ОLХ” дві особи з легкістю перерахували невстановленим особам на картки “Приватбанку” 1650 грн. та 6400 грн. В підсумку: ні речей, ні грошей! І що, на вашу думку, в цих випадках повинна робити поліція, якщо з власними коштами ви розлучаєтесь на свій розсуд?

Повторюємо: такі випадки трапляються майже щодня! Зі свого боку ми можемо тільки застерегти вас не вчиняти кроки, якими можуть скористатись злочинці, і пропонуємо розпочинати день з читання заголовку до цієї інформації: “Люди! Будьте пильними: шахрайство процвітає!”