Людям з особливими потребами – своєчасні та якісні послуги

2 березня у приміщення управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради відбулась нарада-семінар з представниками медико-соціальної експертної комісії та лікарсько-консультативної комісії щодо роботи з централізованим банком даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ) .

 У семінарі взяли участь начальник та спеціалісти відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій управління праці та соціального захисту населення Марина Ніязі, Вікторія Мильнікова, Аліна Мкртчян, старша медична сестра Новокаховської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії (далі – МСЕК)  Галина Гулай. А також  медичний персонал КЗ „Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” лікарсько-консультативної комісії (далі – ЛКК): медична сестра, секретар ЛКК  Світлана Буторіна, старша медична сестра дитячої поліклініки по наданню амбулаторної допомоги дитячому населенню ІІ рівня Тетяна Доловин, медична сестра загальної практики сімейної медицини Ірина Кривцова.

 Розпочала семінар начальник відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій управління праці та соціального захисту населення  Марина Ніязі. Вона ознайомила учасників з  основним із напрямків роботи з особами з інвалідністю та дітей-інвалідів щодо визначення їх потреб у засобах і послугах реабілітації, як це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року № 121 „Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності”. У Новій Каховці  проживає майже 3000 осіб з інвалідністю.

 “Метою нашого семінару є навчання представників МСЕК та ЛКК основним засадам роботи з ЦБІ стосовно своєчасного та якісного отримання послуг для осіб з інвалідністю”, – зазначила начальник Новокаховського УПСЗН Олена Стоянчук.

 У ході зустрічі було розглянуто питання провадження організаційно-консультативної діяльності в межах своїх повноважень.