Магазинні вивіски повинні бути оформлені державною мовою

вивіска

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Тетяна Малій, звернулась до підприємців Нової Каховки, усіх власників та орендарів об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг з проханням привести вивіски з назвами та режимами роботи торгових точок до вимог чинного законодавства.

Так, відповідно до пункту 12 „Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року №833, усі відомості оформляються відповідно до законодавства про мови. Тим, хто нервує з цього приводу нагадую, що відповідно до статті 10 Конституції України державною мовою в Україні є українська.

“Хочу звернути увагу тих суб’єктів господарювання, хто займається виготовленням вивісок та режимів роботи, що вся інформація повинна бути зазначена державною мовою. Відповідно до пункту 6 статті 9 Закону України „Про рекламу” вивіска чи табличка з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать цій особі, вид її діяльності, час роботи, що розміщена на внутрішній поверхні власного чи наданого у користування особі приміщення, на зовнішній поверхні будинку чи споруди не вище першого поверху або на поверсі, де знаходиться власне чи надане у користування особі приміщення, біля входу в таке приміщення, не вважається рекламою”, – зазначає Тетяна Малій.