Малеча дочекалась новорічних ранків

Сьогодні у дитячому садочку «Червоненька квіточка» дітлахи святкували Новий рік. На традиційний передноворічний ранок до малечі, батьків та вихователів завітав міський голова Володимир Коваленко.

Вітаючи присутніх батьків він відзначив, що немає в житті нічого важливішого, аніж нести відповідальність за тих, кому подарував життя. «Нещасливі діти – це нещасливі ми, а нещасливі ми – це нещаслива країна. І що це таке, ми сьогодні реально бачимо, – наголосив Володимир Іванович. – Ніхто окрім нас ні порядку, ні щастя на нашій землі не зробить. Хочу, аби в жодної дитинки у душі не було ні тривоги, ні страху, ні суму. Нехай вони завжди посміхаються й радіють, як сьогодні. Хай їхнє дитинство буде радісним та безтурботним. Вони ж колись виростуть і змінять нас. Дякую усім за чудове свято! Нехай у ваших сім’ях завжди панують мир, спокій та злагода!».

Дітлахи співали, танцювали, розповідали вірші, кружляли в хороводі з Дідом Морозом та Зимою, демонстрували свої яскраві новорічні костюми. Переказувати усього того гамірного дійства просто немає сенсу, адже передати словами радощі малечі неможливо. Фінальним акордом свята були довгоочікувані подарунки від міського голови та Діда Мороза і спільне фото на згадку.