Малеча Нової Каховки про Україну знає все!

Про те, як пройшов День Незалежності у Новій Каховці ми вже детально інформували не раз. Та  варто виокремити й те, що  відзначили державне свято і діти, для яких окремо була розроблена та проведена розважальна, а до тогож і пізнавальна, культурна програма, яка мала назву “Діти – наші квіти”.

Конкурси і веселі ігри відбувалися на міському дитячому майданчику, де вітає і малих, і дорослих відомий усім новокаховчанам слоник. Веселі ведучі – Оксанка Подолянка і Галинка Веселинка, розважали дітлахів, які прийшли з батьками на свято, вікториною про українську символіку, загадками про літо та липовий мед, ігровими забавками. Усі учасники конкурсів отримали в подарунок українські прапорці, пам’ятні магнитики та значки із надписом «Я люблю Україну!».

А вихованка міської школи мистецтв Дар’я Собко виконала ліричну пісню, слова якої «Не ламай калину…» відому кожному українцеві.

Завершилася розважальна програма конкурсом малюнку на асфальті. Діти, зрозумівши тематичну направленість програми, малювали одвічні символи України – синьо-жовтий прапор, калину, пшеничне колосся, барвінок.