Маленькі гімназисти Нової Каховки досліджують найстаріші дерева Херсонщини

Учні гімназії ніколи не стоять осторонь різноманітних конкурсів та акцій, які оголошуються в місті. От і цього разу вони стали активними учасниками екологічної акції  «Найстаріші дерева Херсонщини», в якій, зокрема,  взяли  участь учні 1-А класу (класний керівник Мінєєва Ю. С.), учні 3-А класу (класний  керівник В. В. Орловська), учні 11-А класу (класний керівник Богданець Л. М.).

Впродовж   тижня учні разом з батьками  збирали інформацію про дерево платан, ходили на екскурсію,  фотографувалися.  Сім’я  Артема Зінченка з 1-А класу  створила книжку-календар «Платан», в якій зібрано всю інформацію і фотопідсумок про дослідження теми, – розповіла заступник директора з виховної роботи М.Самохіна.

У ході спостережень діти дізналися  цікавий факт: алея платанів, яка розрослася під вікнам гімназії, була висаджена першими   випускниками   школи №9  у 1984 році. Давно стали дорослими ті учні, що садили цю алею, а їхнього класного керівника, на жаль,  вже немає серед нас.  Та щороку шумлять листям платани як пам’ять про перших випускників гімназії.

Систематизувала всі учнівські дослідження та керувала проектом вчитель біології Федоренко М. А., яка багато років поспіль очолює екологічний центр  навчального закладу.

Цікаві моменти  дослідження представлені на світлинах.