Маленьким новокаховчанам розповіли про історію рідного міста

Молодому поколінню новокаховчан  важко собі уявити, що Нової Каховки колись не було, адже це місто, яке вони знають з дитинства. Хоч воно ще зовсім молоде, але вже має історію, якою і поділилися бібліотекарі  зі своїми читачами в лютому на заходах, присвячених 66-річчю від дня народження Нової Каховки.

Міська бібліотека №2 провела учням 7-Б класу ЗОШ №8 віртуальну подорож «Колиска любові і пісня душі». Бібліотекарі розповіли, як на місці сьогоднішніх житлових будинків вирували піщані бурі; як зводилася Каховська ГЕС; як на очах виростали Палац культури, Літній кінотеатр. Також познайомили дітей з трудовим подвигом людей, які побудували місто на піску, озеленили його і стали його першими жителями. На завершення заходу хлопці і дівчата взяли участь у вікторині.

А  яке ж місто без вулиць? У першій половині лютого до міської бібліотеки для дітей на краєзнавчу подорож «Історія вулиці Миколи Букіна» завітали учні: 4-Б; 3-Б; 3-В. Учні познайомитись з історією назви вулиці Миколи Букіна. Бібліотекарі розповіли юним новокаховцям про пошукову роботу Ольги Борисівни Гуревич  і учнів школи №1 і про зміну назви вулиці Високовольтної  на  вулицю Миколи Фроловича Букіна.

Дніпрянська селищна бібліотека для дітей дошкільного навчального закладу «Колобок» провела історичну мандрівку «Добрий день, Нова Каховка!».

Гості з дитячого садочка дізналися як створювалося наше місто, ознайомилися з літературою  тематичної полички, слухали вірші Вікторії Смолій, із задоволенням розглядали фотографії старого та нового обліку Нової Каховки. Велике враження на діточок мав короткометражний фільм «Народження міста на Дніпрі. Нова Каховка», в якому пролунала чудова пісня «Ти моя любов, Нова Каховко!», були використано фотографії будівництва міста та сучасної Нової Каховки.

Людмила Петрова, директор Новокаховської ЦБС