«Мальви чорнобильської землі»

IMG_0378

Сьогодні виповнюється 30 років з дня самої страшної ядерної аварії  за історію людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Напередодні сумної дати 25 квітня 2016 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 (директор Л.М. Гайсенюк)  класним керівником 7Б класу Козачевською І.І. та завідуючою шкільною бібліотекою Мерною Л.М. був підготовлений та проведений усний журнал «Мальви чорнобильської землі».

Під час перегляду документальної хроніки з місця подій, зал затамував подих, переживаючи вкотре трагедію. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять за жертвами Чорнобиля.

IMG_0383

Учні читали вірші, присвячені героїзму ліквідаторів, відродженню «мертвої землі», оновленню забруднених територій. Біль 30-річної давнини відбився відлунням дзвонів, як нагадування про втрати, що не припиняється, бо випромінювання, яке розкладає на атоми наші міста, ще довго діятиме. Запалені свічки символізували час, коли життя поділилося на «до» і «після». А встановлені меморіали назавжди закарбували подвиг героїчних ліквідаторів, страждання за втраченими живими.

Захід згуртував зал і не залишив жодного байдужим, ще довго українська земля загоюватиме страшну рану.