Малюкам про безпеку життєдіяльності

В  яслах-садку №5 «Казка»  відбувся «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

В своїй роботі педагогічний колектив використовував  практичні  та ігрові прийоми: моделювання ситуацій, сюжетні ігри, логічні та дидактичні ігри, театралізовані вистави, дорожні рейди, екскурсії, вирішення проблемних ситуацій,  дослідницько-пошукову діяльність.

Було організовано екскурсії вулицями міста: до світлофору, до зупинки пасажирського транспорту, до перехрестя. Дошкільники отримали велике задоволення від відвідування  пожежної частини, де  змогли обстежити обладнання пожежників, уявити себе водієм пожежної машини, пожежником.

10 листопада старші дошкільники нашого садочка  спілкувались  зі старшим лейтенантом поліції Мариною Бурдюг. Марина Володимирівна розповіла дітям про  права дошкільників,  правила поводження вдома  при відсутності дорослих,  дорожнього руху, про поведінку дітей, які загубилися на вулиці. Дошкільникам пропонувались проблемні ситуації з подальшим моделюванням їх за допомогою навчального мультфільму.

Також в садочку було проведено практичне відпрацювання заходів з евакуації дітей з приміщень ДНЗ – сигнал «Увага всім!». Вихователі садочка оновили для дітей бирки, де міститься інформація про дитину та батьків.

Оскільки робота  з попередження дитячого травматизму є важливою складовою закладу дошкільної освіти, заходи, спрямовані  на вивчення правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху та поведінки на вулицях і надалі знаходитимуть своє відображення  в  планах  педагогів нашого садочка та практичній діяльності з дітьми.

Адміністрація я/с №5