Малює війну: геніальна Беата Куркуль приїде з виставкою до Херсона

Беата-КуркульЛитовська художниця та волонтер Беата Куркуль, що присвятила серію робіт подіям АТО, приїде до Херсона з одноденною виставкою. Подивитися картини можна буде 6 липня в Обласному художньому музеї ім. Шовкуненко.

Про це повідомляють прикордонники, яким присвячена більша частина робіт військової серії.

Зокрема, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Валентин Чесноков написав: “Друзі! Максимальний репост! 6 липня о приміщенні Обласного художнього музею ім. Шовкуненко пройде виставка робіт чудової художниці, патріота Беата Куркуль. Пишаюся дружбою з нею. Її роботи були зі мною на Сході. Картини пані Беати надзвичайно емоційні, тому що її надихали люди, які бачили війну на власні очі, бійці, які відчули гіркоту втрат, проявили стійкість в надлюдських умовах. Тож у кожній картині відчуваються не лише думки й почуття охоронців кордону, а й захоплення авторки їхньою стійкістю і людяністю. Прикордонники на нульовому рубежі чи в холодних окопах, на морських катерах чи в бліндажі, схилившись над пораненим товаришем, або тримаючи на руках дитину – кожен сюжет взятий з життя. І це життя людей, які захищають нас.
Окрім творчості, пані Беата займається також і волонтерською діяльністю та допомагає прикордонникам, які зараз беруть участь в антитерористичній операції. Україна бореться і не здається – зокрема й на картинах Беати Куркуль.
Виставка всього один день. Офіційне відкриття об 11:00. У Вас буде можливість побачити понад 20 робіт і поспілкуватися з цією чудовою дівчиною.”