Марина Порошенко привітала українців зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України

Марина-ПорошенкоСторінка Фонду Порошенка у соціальній мережі Facebook оприлюднила тепле привітання дружини Президента України Марини Порошенко зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.

“Дорогі українці, сильний і вільний народе! 14 жовтня – християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка споконвіку була заступницею козацтва. І саме цей день став свято тих, хто стоїть на сторожі честі, гідності і незалежності України. Сьогодні вся країна згуртувалася у єдиний фронт боротьби зі злом, яке прийшло на нашу землю. Але захист рідної землі проявляється не лише в героїзмі на передовій. Щодня українці демонструють силу духу та відвагу – кожен на своєму місці. Військові, медики, волонтери, журналісти – всі ви є захисниками України і прикладом для підростаючого покоління.

У цей день хочу, щоб ми разом помолилися Богородиці, щоб її молитвами Господь послав в Україну мир, злагоду та взаєморозуміння. Вітаю з Днем захисника України – святом мужності, героїзму, єдності і сили! Слава Україні!”