Маршрут «Інтерсіті» Київ – Херсон планують продовжити до Миколаєва

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов припускає, що «Інтерсіті» маршрутом Київ – Херсон продовжать до Миколаєва. Про це йдеться в інтерв’ю Євгена Кравцова, яке він дав РБК-Украина.

«Крім того, після електрифікації ділянки залізниці в Миколаїв однозначно виникне потреба в запуску швидкісного сполучення з цим містом, можливо, за рахунок продовження маршруту Київ-Херсон для “Інтерсіті”. Це – мета на цей рік. Але для цього необхідно збільшувати парк пасажирських вагонів і приводити у відповідність інфраструктуру», – відзначив Євген Кравцов.

«Ми продовжуємо працювати над створенням хабів моделі пасажирських перевезень, де основними точками повинні стати великі залізничні вузли регіонів. Це – Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Львів, можливо, пізніше Тернопіль, Івано-Франківськ, Миколаїв, Херсон. Сподіваюся, в недалекому майбутньому це буде і Донецьк. І від цих міст вже буде будуватися зручне приміське і міжрегіональне сполучення. Для реалізації цих планів знадобиться не один рік і створення стабільної моделі фінансування, як наприклад, в дорожньому господарстві, де недавно був створений Державний дорожній фонд», – також відзначив керівник Укрзалізниці. Нагадаємо, швидкісний потяг “Інтерсіті” сполученням Херсон-Київ розпочав рух з липня 2016 року