Маслівська школа відзначила День української писемності та мови

У цей непростий для країни час кожна молода людина має розуміти, що рідну мову слід оберігати, як своє майбутнє, адже любов  до Батьківщини, любов до мови – це той нетлінний скарб народу, який  передається від покоління до покоління та об’єднує минуле й прийдешнє.

День української писемності та мови  в Маслівській школі   відбувся під гаслом  «Мово наша мово, мово калинова…». Цього дня  вчителі української мови Кравченко О. та Варивода В.  організували для учнів цікаві і різноманітні заходи. Для дітей  молодшої школи педагоги  та учні старших класів провели  флешмоб, після якого на підтримку рідної мови дітям  та працівникам  активісти роздаи листівки «Зроби подарунок Україні! Переходь на українську мову!».

Згодом  всі охочі  школярі  5-11 класів (64 особи) та працівники школи (9 осіб)  взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Наші пісні».

В цей день учні 3-11 класів  взяли участь у І етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учні мали змогу переглянути відео про Нестора Літописця та  Петра Яцика. Цей день був дуже насиченим,  всі отримали задоволення та гарний настрій!