Маслівська школа відсвяткувала ювілей

Відлік досягнень людини починається зі школи:  з Букваря, з  першої написаної літери  до атестату про середню освіту.

26 вересня у Маслівській  загальноосвітній школі пролунав ювілейний шкільний дзвінок для учнів, вчителів, випускників та гостей. У цей день  45 років тому свої двері радо відчинила нова  школа Новокаховської міської ради.

Ювілейні святкування стали незабутньою зустріччю кількох поколінь вчителів та учнів. Поринути у минуле, у свої спогади змогли всі, хто був присутній на святковому концерті. Слова вітання з ювілеєм пролунали від директора школи Оксани Петрівни Ковш. Приємно було почути поздоровлення  та отримати гарні подарунки від гостей свята: заступника міського голови Володимира Сироватки, голови Райської сільської ради Івана Коваля, заступниці начальника відділу освіти Олени  Каратнік; депутатів Новокаховської міськради Олександра Афанасьєва, Лілії Микитенко, Сергія Хоменка, Віталія Перетятька, які подарували учням сертифікат на безкоштовну поїздку до Республіканця, в  історичний заповідник «Кам’янська Cіч».

Хвилюючим був момент виступу вихованців дитячого садочка «Барвінок» (завідуюча депутат міської ради Тетяна  Мосьпан).

За віддану та наполегливу працю почесними грамотами міського відділу освіти було нагороджено: заступників директора О. Кравченко  та В. Гречаник, вчителів початкових класів С. Захарків-Комаренко  та О. Мосьпан.

Який же День народження  без святкового торту? На День народження навчальний заклад  отримав солодкі подарунки від шефів : голови Дніпрянської селищної ради Анатолія Білого та  директора Новокаховського меблевого комбінату Тетяни Лук’яненко.