Майбутні агрономи з Бердянська пройшли практичне навчання у Новій Каховці

З 23 квітня на базі навчально-практичного центру Новокаховського коледжу ТДАТУ  пройшли практичне навчання студенти спеціальності «Агрономія» ВСП «Бердянського коледжу ТДАТУ».

Студенти-практиканти та викладачі коледжу мали змогу відвідати ТОВ «Південмлин», де ознайомились з технологією зберігання та переробки зерна, виробництва борошна та макаронних виробів.

В ДП «ДАФ ім. Солодухіна» студенти-практиканти розглянули технологічні процеси при вирощуванні плодовоягідних та зернових культур. Побували на холодильному сховищі господарства.

А також відвідали Інформаційно-дорадчий центр, та ознайомились з особливостями вирощування овочевих, плодовоягідних культур на краплинному зрошенні, зацікавились устаткуванням та обладнанням, яке пропонує Інформаційно-дорадчий центр.

Крім того, гості прогулялися по парковій зоні  нашого міста, відвідали «Маленьку Голландію на Херсонщині», монумент «Тачанка». А  завершили свій тур в біосферному заповіднику «Асканія Нова». Додому  студенти поїхали з бажанням  ще не раз відвідати Херсонщину і зокрема Нову Каховку.

 

Марія Гордецька, завідувач навчально-практичного центру