«Майбутнє країни – у мріях дитини»

В Новокаховській ОДПІ визначили переможців конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини». Цей захід став для багатьох обдарованих школярів загальноосвітніх новокаховських шкіл нагодою реалізувати свої художні таланти, продемонструвати власні творчі здібності та викласти свої ідеї. Найактивнішу участь в конкурсі взяли учні Дитячої школи мистецтв, Дніпрянської ЗОШ та Будинку дитячої творчості.

Про це повідомили фахівці Новокаховської ОДПІ.

На розгляд конкурсного журі було представлено дитячі роботи на податкову тематику – переважно малюнки. Оцінювання дитячої творчості проводилося у двох вікових категоріях серед дітей від 9 до 15 років. Члени журі оцінювали роботи не лише за майстерність виконання, але і за повноту розкриття теми та старанність. В результаті було відібрано кращі роботи із кращих.

unnamed

Тож, переможцями І етапу конкурсу дитячої творчості серед художніх творів стали: у першій віковій категорії – Яценко Марія, яка здобула І місце (Будинок дитячої творчості), ІІ місце – Якубовська Катерина (ЗОШ №6), ІІІ – Прозоровська Христина (Будинок дитячої творчості) у другій віковій категорії –  І місце здобула Мурза Валентина (Будинок дитячої творчості), ІІ місце –  Василенко Алісія (Будинок дитячої творчості)та Скрипніченко Карина – ІІІ місце (ЗОШ №6).

Серед робіт комп’ютерної графіки (анімації) І місце у першій віковій категорії здобув Карпенко Олександр(ЗОШ №7) та у другій категорії І місце Самодіна Юлія (Дніпрянська ЗОШ).

Серед літературних творів переможцем конкурсу у другій віковій категорії стала Фединяк Оксана, яка здобула І місце (Дніпрянська ЗОШ), ІІ місце –Мала Єлизавета (ЗОШ №7) та ІІІ місце –Компанієць Анастасія(Дніпрянська ЗОШ).

Роботи які посіли перші місця направлено до ГУ ДФС у Херсонській області для участі у ІІ етапу конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини».

За словами новокаховськихьких податківців, проведення дитячого конкурсу сприяє підвищенню податкової культури як маленьких громадян, так і їхніх батьків. Адже у дорослих з’являється чудова нагода замислитися над тим, що податки все ж таки потрібно сплачувати.