Майбутнє починається сьогодні. У Новій Каховці стартував масштабний молодіжний проект «ПрофіКемп»

17 травня в Новій Каховці за  ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості та обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки було презентовано профорієнтаційний проект для учнівської молоді «ПрофіКемп», що триватиме впродовж  2018-2019 р. р.

Перед презентацією на центральній площі Нової Каховки колективи міських ліцеїв, професійних училищ та технікумів розгорнули намети, біля яких  можна було ознайомитися з їхніми спеціальностями, напрямками знань, можливостями, проектами, умовами вступу та навчання. Такі «ярмарки» проходять у Новій Каховці третій рік поспіль. А цього року  захід перейшов на загальнодержавний рівень, оскільки у ньому брала участь молодь з Рівного, Закарпаття, Львова і Херсона.

– Тут сьогодні присутні старшокласники, які, на наше переконання, мають бути новою робітничою і фаховою елітою держави. Для того, аби  вони залишалися працювати на Херсонщині, ми надаємо їм можливість побачити, що заробітна плата залежить від фаховості працівника. Звичайно, це так буде не завтра і не післязавтра, але цей процес вже має розпочатися, – зазначив у коментарі нашому виданню керівник Херсонського обласного центру  зайнятості Євгеній Єрашов.

Подібні profi-camp проходять не тільки в Новій Каховці, а й в районах області. Проте  мають відмінний від новокаховського формат. А якщо говорити саме про наше місто, то як сказав Євгеній Єрашов, будучи дійсно центром області, воно і за минулих часів було місцем концентрації робітничої еліти, і нині має потужний потенціал. Нова Каховка має зручне розташування і саме тут навчаються діти з навколишніх селищ, сусідніх районів.

З центральної площі учасники «ПрофіКемп» перейшли до Палацу культури, де відбулися урочисте привітання гостей.

Команди  учасників вітали керівники обласної державної адміністрації, центрального апарату державної служби зайнятості, Базових центрів зайнятості, а також керівники національної та обласних бібліотек.

Успіхів,  зокрема й у виборі професії, активності, винахідливості, креативності побажали юнакам і дівчатам міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко та Євгеній Єрашов.

Згодом учнів- членів команд та їхніх  кураторів ознайомили з метою та завданнями проекту, з етапами реалізації: організаційним, навчально-дослідницьким та організаційно-підсумкова (конкурсна). Протягом перших двох етапів учасники команд визначатимуть туристично-привабливі об’єкти дослідження та складатимуть туристично-екскурсійні маршрути та розроблятимуть PR-кампанії власного екскурсійного маршруту і туристичних об’єктів. На третьому епаті визначатимуть кращі  команди та рекламно-туристичні продукти “ПрофіКемпу”  у кожній області і переможців у категоріях «Кращий туристичний маршрут», «Краща PR-кампанія ПрофіКемпу», «Оригінальна сувенірна продукція», «Кращий гід-екскурсовод».

Усіх гостей та присутніх очікувала чудова концертна програма. Після чого учасники проекту долучилися до урочистостей з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, під час яких  запустили у небо логотип «ПрофіКемп» з повітряних кульок, як символічний старт проекту.

А підсумком  насиченого дня  профорієнтації стала прес-конференція за участі Євгенія Єрашова, мера міста, співробітників обласної служби зайнятості, бібліотечної системи, під час якої журналісти змогли більш детально дізнатися про реалізацію профорієнтаційного проекту «ПрофіКемп».

Подробиці читайте на сторінках тижневика «Нова Каховка».