“Маємо завжди бути напоготові”, – очільник ХОДА

29 липня в Олешківському районі відбулися військові тактико-спеціальні навчання з організаційним ядром загонів територіальної оборони міста Херсон.

Про це йде мова у повідомленні пресс-служби ХОДА.

У заході також взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату оперативного командування «Південь» Ігор Буднік.

«Кваліфіковані інструктори, які є гордістю Херсонщини, сьогодні покажуть вам, як поводитися зі зброєю, збирати та розбирати її. У таких навчаннях головне, щоб кожен захисник відчув плече один одного та підтримку друга», – звернувся до присутніх очільник області.

Також Андрій Гордєєв зазначив: «Ми маємо завжди бути напоготові, якщо хочемо жити в мирній країні. Тому я дякую всім, що відклали свої буденні справи задля безпеки країни».

У ході навчань проводилися заняття з медичної підготовки, відпрацювання необхідних навичок поводжені зі стрілецькою зброєю, ознайомлення зі зразками сучасної військової зброї та техніки. Після теорії була проведена практична частина – стрільба  з автомату Калашникова та пістолету Макарова. Бійцям показали тактику дій групи, яка несе службу на блокпості, при зупинці та огляді підозрілого транспорту.

Елеонора Гуськова