Майстрині з Нової Каховки представили свої роботи у “Писанковому саду”

5 квітня у Херсоні, в Потьомкінському сквері, відбулася культурно-просвітницька акція «Писанковий сад». Цього року до участі долучилися майстри і творчі колективи з усіх районів  області  Херсона.

Усі, хто завітав цього дня на свято, мали можливість взяти участь у майстер-класах від кращих майстрів народної творчості, придбати подарунки для своїх рідних, послухати українських пісень та долучитися до святкового дійства, присвяченого святу Великодня.

Нову Каховку представили сім майстринь декоративно-прикладного мистецтва, бібліотечні та клубні працівники, які  презентували  свої вироби та залучилися до прикрашання писанкового дерева від нашого міста. А учасники народної вокальної студії «Джерела» подарували пісні про свято Великодня та любов до України. Колектив отримав грамоту від організаторів заходу – Херсонського обласного Центру народної творчості Департаменту культури, туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації.

А головне – захоплені відгуки глядачів та щасливі очі дітей, які долучилися до стародавніх традицій розпису писанок, прикрашання пасхальних дерев.  Це і є відродженням кращих традицій нашого народу.