Майже 813 нових підприємців

pecat150

За минулий рік у Новокаховській ОДПІ зареєстровано  майже 813 осіб, які розпочали власний бізнес, з яких 152 суб’єктів господарської діяльності – юридичні особи та 661– фізичні.

Лише за грудень 2015 року зареєструвалося понад 16 юридичних осіб, що на 13 СГД більше, ніж за останній місяць 2014 року.

Нагадаємо, що зареєструвати власну справу тепер можна протягом доби. З 16-го жовтня набрали чинності накази Міністерства юстиції та Міністерства фінансів про електронний он-лайн обмін інформацією, які регулюють процедури започаткування бізнесу протягом 24 годин.

Аби стати підприємцем, громадянину необхідно подати заяву до державного реєстратора. Фіскальна служба бере на облік такого платника у той самий день, коли держреєстратор вносить відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Причому майбутній підприємець може надати заяву про реєстрацію платником єдиного податку або платником ПДВ прямо під час державної реєстрації. Тобто, не відвідуючи податкову інспекцію.