Медики проводжають рік з оптимізмом

Новий рік вже стукає у двері. Всі в очікуванні див, радощів, нових етапів та змін. Чекають на них і працівники медичної галузі. Вчора, 27 грудня, зібравшись у малій залі міськвиконкому на традиційну зустріч напередодні свят з міським головою В. Коваленком,  лікарі говорили про плани, очікування, досягнення року, що минає.

Присутніх, як і завжди, чекала тепла зустріч і спілкування у невимушеній, дружній атмосфері. Лікарі бажали колегам та керівництву міста здоров’я, наснаги, терпіння, злагоди та миру.  В свою чергу, міський голова Володимир Коваленко та його заступник Леонід Чурсинов запевнили: яка б ситуація з реформуванням медицини не склалася, лікарняні корпуси міста працюватимуть як належно. Місто про всі проблеми в ціій сфері знає і з кожним роком, в міру можливостей, вирішує їх. Так, нещодавно у лікарні запрацювало повністю оновлене кардіологічне відділення. Не за горами – відкриття нового інфекційного. У планах – ремонти відділення у Центральній Основі,  хірургії та багато інших. Вже найближчим часом запрацює у ЦМЛ і новий флюорограф.

Голова профспілки медиків Оксана Сарафонова розповіла про пошукову роботу, адже лікарня скоро відзначатиме ювілей, тож збирає матеріали про історію закладу. Вже зібрано чимало, попереду – організація експозиції. Згадуючи історію, медики розповіли: від заснування лікарня мала всього 35 койко-місць. А нині це цілий потужний комплекс, що може забезпечити  365 місць для хворих. Це 18 відділень, в яких працюютьь професіонали, знавці своєї справи.

Під дзвін келихів з шампанським усі присутні загадали спільне бажання – залишити проблеми й негаразди  у старому році і отримати в новому  реалізацію всіх планів.