Мелодія дитинства – останнього дзвоника- пролунала у школі №7

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

26 травня  у ЗОШ 7 ( директор Л. Грішагіна)  пролунав золотою мелодією дитинства  останній шкільний дзвоник. По-сімейному тепло і водночас урочисто пройшло  свято у сьомій школі.

Адміністрація  школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних  олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням  за відмінні успіхи у навчанні. Привітати зі святом останнього дзвоника учнів, випускників, учителів та батьків завітали вельмишановні гості: заступник міського голови  м. Нова Каховка В.  Сироватка В. М., секретар Таврійської міської ради А. Хахалев,  заступник начальника відділу освіти Новокаховської міської ради     О. Каратник, спеціаліст з питань дітей, сім’ї та молоді, освіти культури та спорту Таврійської міської ради Т. Шашликова, спеціаліст відділу освіти Новокаховської міської ради М. Санін.

Секретар Таврійської міської ради Андрій  Хахалев вручив грамоти кращим учням школи та вчителям.

Наймолодші учні школи затанцювали запальний український танок та прочитали  віршики для випускників. Кращі учні отримали право зробити почесне коло на роликах з Державним прапором України.

Випускники випустили в небо  повітряні кульки та білих голубів, як символ прощання з дитинством. І врешті-решт дзвінок покликав всіх учнів на великі літні канікули а випускників школи у доросле самостійне життя.

Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!