Мелодія дитинства у Дніпрянській школі

Забута мелодія дитинства. Для кожного вона  лунає по-різному. Для  одних – вона весела та безтурботна, для інших – трепетна і ніжна. Але для всіх – рідна та неповторна і неодмінно пов’язана зі школою.

Прозвучала знайома до болю пісня, і велика щира радість ожила у святковій залі Дніпрянської школи 3 лютого. Це означало  лише одне – він знову прийшов, той довгоочікуваний радісний вечір – вечір зустрічі шкільних друзів. Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на свято-зустріч. І цей рік не є винятком. Сюди прийшли випускники-ювіляри, щоб зустрітися зі шкільними друзями і вчителями. В цей день стежки випускників злилися в одну-єдину, яка повернула їх у дитячі, юнацькі роки, привівши до храму науки, до рідної школи.

Підготували і провели свято педагоги-організатори школи  Олена Храпанова та Тетяна Богачук. Доцільно вплелася у захід і презентація, яку створила заступник директора з виховної роботи Раїса Фединяк.

Пристуніх на святі привітала директор школи Лілія Микитенко, яка наголосила: двері Дніпрянської ЗОШ завжди відчинені для своїх випускників.

Окрасою зустрічі став виступ вокального колективу «Дніпрянські дзвіночки» (керівник Олена Храпанова), танцювальних колективів «Пелюстки» та «Перлина» Дніпрянського будинку культури (керівник Ольга Артюх).  А які чудові пісні виконали самі випускники Сергій Стаценко та Юрій Бруй під акомпанемент гітари. Свої акторські здібності  випускники  продемонстрували у театрі-експромті, під час якого вони пригадали шкільні роки та стали справжніми акторами.

Дякуємо усім випускникам за їхню участь, підтримку та увагу. Пам’ятайте, ви завжди бажані гості у нашій школі. До нових зустрічей!

 Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи Дніпрянської школи