Мер Львова заявив про його відсторонення з посади у найближчі дні

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що обласна прокуратура вже до 21 березня пред’явить йому підозру у вчиненні кримінального злочину, після чого його швидко відсторонять від посади в судовому порядку, повідомляє Zaxid.net.

«Обласна прокуратура працює в посиленому режимі. Робить усе можливе і неможливе, бо їм дуже важко щось пришити, особливо коли це шиється білими нитками. Поставлено задачу з високих кабінетів, тому вони найближчими днями висуватимуть підозру. І наступним кроком буде звернення до суду про моє відсторонення з посади», – заявив мер Львова, зазначивши, що рішення суду буде прогнозованим, оскільки судова система України працює «чітко по вертикалі».

Садовий розповів, що попередньо оголосити йому про підозру мали після 21 березня, проте щось змінилося, і тепер зробити це планується до 21 числа. За його словами, ініціатори цих процесів «відпрацьовують якийсь медійно-сценарний план».

«За моїми даними це (відсторонення) відбудеться найближчими днями. Виконувати обов’язки голови буде секретар Львівської міської ради — Анатолій Забарило, представник партії “Громадянська позиція», – заявив мер Львова, відповідаючи на запитання «Дзеркала тижня».

Напередодні Андрій Садовий заявив, що усі існуючі полігони ТПВ в Україні відмовились приймати львівське сміття під тиском державних і правоохоронних органів. Мер також заявив, що у зв`язку з накопиченням сміття і блокуванням його вивозу у Львові може бути оголошений надзвичайний екологічний стан.