Мешканці Херсонщини почали знаходити вдома зброю

МВС

З метою стабілізації оперативної обстановки в країні протягом квітняна Херсонщині проводиться місячник добровільної здачі зброї. Жителі області дослухались до порад міліціонерів і з початку заходів добровільно здали 204 одиниці зброї: нарізної армійських зразків – 8, нарізної мисливської – 9, гладкоствольної мисливської – 184, холодної – 3. Здано 1230 штук боєприпасів та 61 одиниця спеціальних засобів (газові пістолети, револьвери), – зазначає начальник Управління громадської безпеки Олег Ярошак.

Про це повідомляє прес-служюа облМВС.

Так, під час прибирання у власному гаражі херсонка знайшла обріз мисливської рушниці «ТОЗ-БМ» 16 калібру, пневматичну гвинтівку «Suhlmodel-310» з ознаками переробки та близько 80 патронів різного калібру.Жінка без вагань принесла їх у міліцію.

Житель Скадовську, під час ремонту у будинку, під підлогою знайшов мисливську гладкоствольну рушницю марки «Sauer» 12 калібру. Чоловік негайно повідомив про знахідку у міліцію.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що добровільна видача правоохоронцям вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин і пристроїв, якими ви володієте без передбаченого законом дозволу, звільняє від кримінальної відповідальності згідно ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Тож усі громадяни, у власності яких знаходиться незареєстрована зброя, ще мають можливість прийти до найближчого відділу міліції та добровільно їїздати. Бо відповідно до закону вилучення не зареєстрованої зброї караються позбавленням волі строком до 7 років.