Методична естафета «Навчаємо й виховуємо з Україною в серці

DSC_3466

Якщо маєш в серці Україну,
То живи для неї неодмінно,
І любов синівську невгасиму
До людських сердець неси невпинно.

29 березня 2016 року  свої двері гостинно відчинила спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 (директор Ірина Миколаївна Вербицька) для директорів ЗНЗ, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, вчителів. Вже втретє в Новій Каховці Методичний кабінет Новокаховської міської ради (завідувач Гмизіна Наталя Анатоліївна) спільно з дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами міста проводить технопарк (педагогічний парк інноваційних моделей та технологій). Цього року – у формі методичної естафети під гаслом: «Навчаємо й виховуємо з Україною в серці» з метою відзначення 25-ї річниці незалежності України та реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді України.

З вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу освіти  Оксана Олександрівна Якубова та завідувач ММК Наталія Анатоліївна Гмизіна. У рамках методичної естафети відбулося нагородження 21 переможця міського етапу ІІ Всеукраїнського фестивалю педагогічної майстерності  «Гуманізація освітнього  простору:  з Україною в серці!».

DSC_3471

Ведуча заходу методист ММК Наталя Володимирівна Будняк всім учасникам передавала маленьке серце,  як символ любові до Батьківщини. У залі лунали пісні, учні демонстрували яскраві та запальні танці, діти декламували вірші, сповнені любов’ю до рідного слова, до Кобзаря, до України. Були також представлені відеоролики, створені дітьми разом з педагогами, про героїв АТО – наших земляків, про відродження  національних традицій та обрядів у загальноосвітніх начальних закладах, презентовані соціальні проекти, які реалізуються в навчальних закладах.

DSC_3546

Загальне емоційне піднесення під час свята доповнив виступ волонтера Данилової (Чеснішиної) Ольги Олександрівни, яка щиро подякувала всім навчальним закладам за допомогу в зборі коштів, продуктів харчування, засобів гігієни для бійців та наголосила на необхідності продовження цієї доброї справи, а головне – виховання у підростаючого покоління великої любові до рідної землі.

DSC_3567Усі чотирнадцять загальноосвітніх навчальних закладів під час естафети мали можливість обмінятися досвідом з упровадження різних форм та методів національно-патріотичного виховання.

У фойє школи було представлено виставку матеріалів Фестивалю, а також організовано благодійну акцію  – виставку-продаж оберегів, зроблених руками дітей та вчителів трудового навчання, кошти від якої (836 гривень) вже передані волонтерам.

P3290152

Технопарк продовжили засідання міських методичних об’єднань учителів, майстер-класи, школи передового педагогічного досвіду та педагогічної майстерності.

Проведення подібних заходів у закладах освіти є основою для формування громадянської свідомості як молодшого, так і старшого покоління.

Методист ММК Плясецька С.О.

DSC_3496