Методичний фестиваль практичних психологів і соціальних педагогів міста

DSCN4624

За звичаєм, відчуваючи труднощі в житті, українці звертаються до церкви або до знахарів, і ця звичка все ще сильна. Останнім часом це починає змінюватися:  у психологів з’явилися ефективні методи роботи з клієнтами, у людей з’явилося більше довіри до «незрозумілої» психології, і людина вже може обрати психолога, засоби роботи якого йому подобаються.

Кожен психолог, який консультує людей, бере на себе величезну відповідальність. Від особистої майстерності і знань психолога багато в чому залежить результат консультування. Психологи гідні поваги – багато людей змінюють своє життя на краще завдяки їх роботі.

DSCN4623

Відповідно до плану роботи методичного кабінету та  психологічної служби Нової Каховки на 2015-2016 навчальний рік з метою популяризації психологічних знань, поширення досвіду роботи працівників психологічної служби 26 квітня 2016 року методистом ММК  Лемешевою Тетяною Євгенівною було організовано проведення методичного фестивалю, в якому взяли участь психологи та соціальні педагоги міста, студенти Новокаховського гуманітарного інституту університету «Україна». Під час  заходу репрезентовано роботу дев’яти майстер-класів: «Лялькотерапія», «Колаж моїх бажань», «Страхи маленькі та дорослі», «Агресія», «Коло самопрезентації» та інші.

 Учасники фестивалю  мали можливість поділитися власним досвідом та перейняти у своїх колег для подальшого удосконалення майстерності.

Методист ММК Лемешева Т.Є.

DSCN4625