“Методичний вулик”

29 березня 2017 року на базі загальноосвітньої школи  №1 Новокаховської міської ради в ході Дня педагогічної ідеї   Методичний кабінет Новокаховської міської ради провів технопарк, однією з форм якого був методичний вулик «Формування соціалізуючого освітнього простору міста через призму філософії Григорія Сковороди».

У виступах начальних закладів міста було висвітлено творчу реалізацію ідей  ІІІ формуючого етапу науково-методичної теми «Соціалізація дітей і учнівської молоді у сучасному освітньому просторі».

Завідувачі ДНЗ і директори шкіл, вихователі-методисти і заступники директорів з навчально-методичної роботи, вихователі ДНЗ і вчителі-предметники, практичні психологи, представники батьківської громадськості і діти представляли оновлені моделі розвитку навчальних закладів, співвіднесені із філософськими висловлюваннями видатного українського філософа Г. Сковороди, які є важливими й актуальними і в наш час.

«Дякуємо благословенній природі за те, що потрібне зробила неважким, а важке непотрібним». Отже, «щасливий той, хто поєднав любе собі заняття із загальним. Воно є справжнє життя!» .

Наталія Гмизіна,  завідувач ММК