Ми пам’ятаємо вас, ветерани….

Нещодавно,в пам’ять про буремні  роки  Другої світової війни,  у шкільному  музеї СЗОШ№8   відбувся урок – зустріч   із  ветераном-учасником війни  Миколою  Івановичем Герасименком і заступником голови Ради ветеранів  Миколою Адамовичем Савичем. Адже виховуючи компетентнісну особистість, не можна оминути й виховання патріотичне, виховання на прикладі морального вибору реальних людей.

 Учитель історії Ірина Карюхіна розповіла учням-випускникам, а також  гостям, що напередодні Дня Перемоги  школа  підготувала презентацію   нового  стенду «Шляхами подвигу і слави», присвяченого  ветеранам Другої світової війни. Микола Іванович та Микола Адамович зі сльозами на очах  поділились спогадами про роки воєнного лихоліття , згадали власне  тяжке  голодне  дитинство. Напевне, тільки людина, яка бачила  війну очима дитини чи зовсім молодого юнака , може розповісти сучасним юним поколінням про те, що  таке війна з її жахіттями, загибеллю  близьких людей.

Учні 11 класу задавали багато питань, на які гості  охоче відповідали. Дев’ятикласниця  Валерія Торік  емоційно  розповіла вірш «Радистка», учень 6-Б класу  Іван Білявський  представив для ознайомлення   моделі  військової техніки , а в кінці уроку учениця 7-А класу Евеліна Нартя проспівала пісню «Не твоя війна».

По завершенню  зустрічі діти  подарували гостям квіти та подякували за цікаві розповіді.

Сумно, що час невблаганно забирає тих, хто героїчно боронив Україну і завдяки яким ми сьогодні живемо. Не біда, що на голову наших ветеранів вже впали сніжинки сивини. Душа в них залишається молодою, а серце щедрим на спілкування. Тож  усі присутні від  щирого серця побажали сивочолим  гостям довгих років життя, здоров’я, щасливих днів у колі рідних людей, а ветерани  школярам –  віри в кращу долю України, оптимізму й любові, яка б прикрашала   їх молодий  життєвий шлях.