«Ми різні – ми рівні»

4 грудня в  яслах-садку №8 «Черемушки» Новокаховської  міської ради (завідувач Тихонова З. М.) відбулися заходи з нагоди відзначення  Дня Інвалідів.

3 грудня – Міжнародний день інвалідів. Відзначення цієї символічної дати  дозволяє привернути увагу суспільства до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Це нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки,  які мають  право на любов і піклування.

Вихователі нашого закладу активно долучилися до проведення заходів,  які присвячені цій даті. В усіх групах провели тематичні заняття «Однаковими бути нам не обов’язково», «Поділися добротою», бесіди,  дискусії, обговорення проблемних ситуацій  з дітьми   про людей з обмеженими можливостями. Діти переглянули відео-заняття  «Уроки доброти з тітонькою Совою», мультиплікаційний фільм «Квітка-Семицвітка», «Мій братик з Місяця».

В інформаційних куточках для батьків були представленні матеріали з даної теми.

Практичний  психолог Тетяна Нікуліна  провела заняття милосердя та доброти  «Ми різні – ми рівні» з дітьми старших груп. Під час заняття  діти ознайомилися з  презентацію «Сильні духом»,  про досягнення людей з обмеженими можливостями в  мистецтві,  спорті. Написали листа хворим дітям з різноманітними побажаннями, створили пам’ятку про правила поведінки в громадських місцях, коли поруч інвалід, виготовили плакат «Сердечка добрих побажань»,  де висловили свої щирі вітання та пропозиції дружби й співпраці дітям з обмеженими можливостями.

Приділили увагу і дітям–інвалідам,  що відвідують наш дитячий  садок.  Вони отримали невеличкі подарунки та гостинці.

Проведені заходи були спрямовані на виховання толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, на руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності.

 

Адміністрація ДНЗ я/с №8