Міграція триває. Скільки громадян покинули Україну минулого року?

Упродовж минулого року 266 громадян України виявили бажання виїхати на постійне місце проживання за кордон. В свою чергу, за аналогічний період, 274 іноземця та особи без громадянства (далі – ОБГ) отримали дозвіл на імміграцію в Україну та набули право постійно проживати на території нашої держави.

Про це  “НК online” повідомила  Іоанна Євич, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Херсонській області .

Громадяни, які виїжджають на постійне проживання в інші країни і надалі залишаються українцями, значна їх кількість згодом повертається на Батьківщину. Здебільшого наші громадяни емігрують до Ізраїлю, США, Литви, Федеративної Республіки Німеччини, Росії та ін. Іноземці, які приїжджають в  Україну та отримують посвідки на постійне проживання, переважно є громадянами Вірменії, Узбекистану, Російської Федерації.

Для отримання адміністративних послуг стосовно оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне місце проживання, а також отримання дозволу на імміграцію людина  повинна звернутися до територіального підрозділу міграційної з відповідною заявою та необхідними документами.  Детальніше про умови отримання послуг та перелік документів можна дізнатися на сайті Державної міграційної служби України, за номером телефону відділу з питань громадянства, паспортизації та реєстрації Управління ДМС в Херсонській області: (0552) 35-40-44, відділу у справах іноземців та осіб без громадянства: (0552) 35-40-47 або особисто завітавши до територіального підрозділу міграційної служби за місцем проживання. Дотримання громадянами України законності при виїзді на ПМП , а також легальне проживання в нашому регіоні іноземців та осіб без громадянства знаходиться на постійному контролі міграційної служби Херсонщини.