Міліціонери Нової Каховки обговорили результати своєї роботи

narada

   У Новокаховському міськвідділі міліції під головуванням першого заступника начальника УМВС полковника міліції Юрія Квятківського відбулась нарада за результатами діяльності служб міськвідділу. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів та особовий склад міськвідділу, які детально обговорили проблемні питання та визначили пріоритетні напрямки в роботі.

Про це повідомляє прес-служба облУМВС.

На нараді розглядалися не лише підсумки оперативно-службової діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ, а й шляхи подолання проблем і недоліків у роботі. Начальник штабу УМВС Олексій Соловей озвучив присутнім основні пріоритети в роботі міліції, визначені керівництвом. Це боротьба з корупцією, хабарництвом, дотримання працівниками міліції законності та прав людини, адже ці напрями роботи формують громадську думку про роботу міліції та підвищують рівень довіри населення до правоохоронців.

Полковник міліції Юрій Квятківський дав завдання присутнім активізувати роботу по розкриттю тяжких злочинів, виявленню та вилученню з незаконного обігу вогнепальної зброї, по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, виявленню злочинів у сфері економіки. Працівникам ДАІ, які несуть службу на блок-постах, перший заступник начальника УМВС області наказав і надалі ретельно перевіряти автотранспорт, щоб не допустити завезення в область зброї, вибухових речовин, наркотиків або проникнення на нашу територію радикально налаштованих груп громадян.