Міліція затримала групу осіб, які виготовляли та збували ацетильований опій

PM488image001

Виготовленням та продажем особливо небезпечної наркотичної речовини – ацетильованого опію, займалися троє жителів міста Нова Каховка. Під час проведення обшуку у квартирах зловмисників міліціонери вилучили 30 мл. екстракційного опію вартістю приблизно 9 тисяч гривень. З такої кількості вилученого зловмисники могли виготовити 300 мл. ацетильованого опію.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби облУМВС.

Працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УправлінняМВС області затримали трьох наркозбувачів. Усі жителі міста Нова Каховка, серед них була жінка. Саме вона закуповувала і привозила до містаекстракційний опій. Разом зі своїм спільником вони виготовлялиацетильований опій. Збутом наркотичної речовини займався третій учасникгрупи. Він мав широке коло клієнтів серед місцевих жителів.

Під час проведення обшуків у квартирах фігурантів, крім екстракційного та ацетильованого опію, оперативники вилучили 100 мл. ангідриду оцтової кислоти та гроші від продажу наркотиків.

Усе вилучене направлене на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Відкриті кримінальні провадження за ст.306 Кримінального кодексу України “Використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів” та ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів” (санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна).