Мільйонери Нової Каховки

До Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі подано 465 декларацій про майновий стан і доходи, отримані торік. Сума задекларованих статків перевищила 127 млн гривень.

Найбільше декларантів прозвітували про отримання в минулому році інших доходів, переважно від продажу сільськогосподарської продукції, – 212 громадян. Доходи у вигляді спадщини задекларували 63 новокаховчанина, від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна – 45, від надання в оренду нерухомого майна – 17, інвестиційного прибутку – 5. Про своє право на податкову знижку заявили 123 громадянина.

За словами начальниці Новокаховської ДПІ Галини Серебрянської, серед декларантів вже є 14 мільйонерів, 7 із них задекларували статки, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, двоє від доходів за кордоном, один успадкував майнові та немайнові права, четверо прозвітували про інші доходи.

Майже за чотири місяці кампанії декларування до сплати у бюджет задекларовано 4,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 810 тис грн військового збору. Разом з тим, до повернення у вигляді податкової знижки новокаховчани заявили 358 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Цьогорічна деклараційна кампанія засвідчила про зростання рівня громадянської свідомості щодо декларування доходів, з яких фінансуватимуть виконання соціальних проєктів та програми розвитку Новокаховської міської територіальної громади.